Impregnat Ochronny Eco&Protection Dąb Złoty 4.5L Drewnochron
search
  • Impregnat Ochronny Eco&Protection Dąb Złoty 4.5L Drewnochron

Impregnat Ochronny Eco&Protection Dąb Złoty 4.5L Drewnochron

125,99 zł
Brutto

Impregnat Ochronny Eco&Protection Dąb Złoty wnika w głąb struktury drewna, tworząc trwałą barierę ochronną przed wilgocią, promieniowaniem UV i innymi czynnikami atmosferycznymi. Chroni drewno przed działaniem szkodliwych czynników, takich jak deszcz, słońce, pleśń i grzyby.Ten wysokiej jakości impregnat oferuje nie tylko skuteczną ochronę, ale także dbałość o środowisko naturalne.

Ilość
Obecnie brak na stanie
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

 

Zwroty

Impregnat Ochronny Eco&Protection Dąb Złoty 4.5L Drewnochron to doskonałe rozwiązanie do ochrony drewna i podkreślenia jego naturalnego piękna. Ten wysokiej jakości impregnat oferuje nie tylko skuteczną ochronę, ale także dbałość o środowisko.

Impregnat Ochronny Eco&Protection wykorzystuje zaawansowaną formułę, która penetruje głęboko w strukturę drewna, tworząc trwałą i elastyczną powłokę ochronną. Dzięki temu drewno jest skutecznie chronione przed szkodliwym wpływem wilgoci, promieniowania UV, grzybów i pleśni.

Aplikacja impregnatu jest łatwa i przyjemna. Można go nakładać za pomocą pędzla, wałka lub natrysku, a impregnat równomiernie rozprowadza się po powierzchni drewna. Dzięki temu uzyskasz jednolite i estetyczne wykończenie.

Impregnat Ochronny Eco&Protection Dąb Złoty nadaje drewnu piękny, złocisty odcień, który podkreśla naturalne piękno drewna. Ożywia jego strukturę i dodaje mu ciepłego, naturalnego wyglądu. Doskonale sprawdzi się na tarasach, ogrodowych meblach, drewnianych płotach i innych elementach zewnętrznych.

Dodatkowym atutem impregnatu Eco&Protectio jest jego przyjazność dla środowiska. Produkt jest niskoemisyjny, nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych i spełnia najwyższe standardy ekologiczne.

Impregnat Ochronny Eco&Protection Drewnochron to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zachować piękno i trwałość drewna. Dzięki niemu drewno pozostaje chronione przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, a jednocześnie zyskuje atrakcyjny wygląd. Wybierz ten impregnat, aby cieszyć się pięknym i zabezpieczonym drewnem przez długie lata.

5996281088668

Opis

Ilość warstw
2-3
Sposób nanoszenia
Pędzel
Wydajność przy jednej warstwie
do 16m²/l
Czas schnięcia
2 godz.
2-ga warstwa
po 2-4 godz.

Produkty powiązane