Woski, oleje

Aktywne filtry

Sadolin Olej Superdeck do tarasów i mebli ogrodowych 0,75l - kolor...
Cena 72,96 zł

Sadolin Olej Superdeck do tarasów i mebli ogrodowych 0,75l Bezbarwny

Sadolin Olej Superdeck do tarasów i mebli ogrodowych 0,75l Mahoń 75

Sadolin Olej Superdeck do tarasów i mebli ogrodowych 0,75l Tek 33

Sadolin Olej Superdeck do tarasów i mebli ogrodowych 0,75l Wenge 90

Olej Pogodoodporny Tek 0,75L Bondex
Cena 56,99 zł

Olej Pogodoodporny Tek marki BONDEX to wysokiej jakości produkt do ochrony drewnianych powierzchni zewnętrznych. To niezawodne rozwiązanie, które nie tylko chroni drewno, ale także nadaje mu elegancki wygląd. Dzięki niemu drewniane powierzchnie zewnętrzne będą wyglądać pięknie i cieszyć oczy przez wiele lat.

Olej Pogodoodporny Srebno-Szary Modrzew 0,75L BONDEX
Cena 56,99 zł

Olej Pogodoodporny Srebno-Szary Modrzew marki BONDEX to wysokiej jakości produkt do ochrony drewnianych powierzchni zewnętrznych. To niezawodne rozwiązanie, które nie tylko chroni drewno, ale także nadaje mu elegancki wygląd. Dzięki niemu drewniane powierzchnie zewnętrzne będą wyglądać pięknie i cieszyć oczy przez wiele lat.

Olej Pogodoodporny Palisander 0,75L BONDEX
Cena 56,99 zł

Olej Pogodoodporny Palisander marki BONDEX to wysokiej jakości produkt do ochrony drewnianych powierzchni zewnętrznych. To niezawodne rozwiązanie, które nie tylko chroni drewno, ale także nadaje mu elegancki wygląd. Dzięki niemu drewniane powierzchnie zewnętrzne będą wyglądać pięknie i cieszyć oczy przez wiele lat.

Olej Pogodoodporny bezbarwny 0,75L BONDEX
Cena 56,99 zł

Olej Pogodoodporny Bezbarwny marki BONDEX to wysokiej jakości produkt do ochrony drewnianych powierzchni zewnętrznych. To niezawodne rozwiązanie, które nie tylko chroni drewno, ale także nadaje mu elegancki wygląd. Dzięki niemu drewniane powierzchnie zewnętrzne będą wyglądać pięknie i cieszyć oczy przez wiele lat.