Instalacje

W naszej kategorii produktów instalacyjnych i hydraulicznych znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości materiałów i narzędzi potrzebnych do profesjonalnych instalacji. Oferujemy rurki, złączki, zawory, pompy, uszczelki i wiele innych produktów hydraulicznych. Nasze produkty są solidne, trwałe i skuteczne, zapewniając niezawodność i efektywność Twoich instalacji. Niezależnie od projektu, od prostych napraw po kompleksowe instalacje, mamy wszystko, czego potrzebujesz. Wybierz naszą kategorię produktów instalacyjnych i hydraulicznych, aby osiągnąć doskonałe rezultaty.

Zawęź wyszukiwanie

Aktywne filtry

KLUCZ DO RUR STILLSON 350MM 14
Cena 41,99 zł

Wyjątkowo solidny klucz do rur Stillson o długości 350 mm i średnicy 14 mm, zapewniający precyzyjną regulację oraz bezproblemowy montaż i demontaż rur. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują niezawodność i trwałość nawet przy intensywnym użytkowaniu. Niezastąpiony sprzęt w warsztatach, gwarantujący profesjonalne i efektywne wykonywanie prac hydraulicznych i instalacyjnych.

PREPARAT DO SZAMBA I OCZYSZCZALNI BIOSANIT 500G
Cena 52,99 zł

Preparat do szamba i oczyszczalni Biosanit 500g to skuteczne rozwiązanie dla osób poszukujących efektywnego sposobu na utrzymanie czystości w systemach sanitarnej kanalizacji. Dzięki starannie dobranym składnikom, preparat eliminuje przykre zapachy pochodzące z instalacji sanitarnej, a także zapobiega przedostawaniu się szkodliwych substancji do gleby.

PREPARAT DO SZAMBA I OCZYSZCZALNI BIOSANIT 250G
Cena 33,99 zł

Preparat do szamba i oczyszczalni Biosanit 250g to skuteczne rozwiązanie dla osób poszukujących sposobu na likwidację przykrych zapachów z urządzeń sanitarnej obsługi. Dzięki starannie dobranej kompozycji mikroorganizmów, preparat wspomaga proces oczyszczania ścieków, poprawia parametry fizyko-chemiczne w zbiornikach oraz hamuje rozwój groźnych patogenów. Dodatkowo, biopreparat przyspiesza rozkład związków organicznych, wspomagając przywracanie optymalnego funkcjonowania systemu kanalizacyjnego.

PREPARAT DO SZAMBA I OCZYSZCZALNI BIOSANIT 30G SASZETKI
Cena 3,99 zł

Biosanit to skuteczny preparat dedykowany do szamb i oczyszczalni, który zapewnia kompleksową ochronę systemów ściekowych. Dzięki starannie dobranym składnikom aktywnym, produkt skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy oraz skutecznie rozkłada zanieczyszczenia organiczne. Regularne stosowanie Biosanit przyczynia się do utrzymania optymalnego funkcjonowania szamba i oczyszczalni, poprawiając warunki sanitarno-higieniczne oraz eliminując ryzyko zatkania rur. Gwarantujemy, że produkty Biosanit to nie tylko gwarancja wysokiej jakości, ale także efektywna ochrona dla środowiska i zdrowia. Zaufaj profesjonalnym rozwiązaniom i wybierz Biosanit dla kompleksowej dbałości o systemy kanalizacyjne.