Czyściki budowlane

W naszej kategorii "Czyściki budowlane" znajdziesz profesjonalne narzędzia do skutecznego i efektywnego czyszczenia powierzchni po remontach i budowach. Oferujemy wysokiej jakości produkty, które umożliwią Ci szybkie usunięcie brudu, resztek budowlanych i innych zabrudzeń. Dzięki nim poradzisz sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami, pozostawiając powierzchnie czyste, odświeżone i przygotowane do dalszych prac. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą czyścików budowlanych i wybierania najlepszych rozwiązań dla Twoich potrzeb. Skorzystaj z naszego sklepu internetowego i ciesz się profesjonalnymi narzędziami, które ułatwią Ci porządkowanie i utrzymanie czystości w miejscach remontowych i budowlanych.

Aktywne filtry

Rozpuszczalnik do piany poliuretanowej 100 ml Pur-Kill DEN BRAVEN
Cena 34,99 zł

Jeśli potrzebujesz efektywnego środka do usuwania pozostałości piany poliuretanowej, Rozpuszczalnik Pur-Kill marki DEN BRAVEN jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Ten produkt gwarantuje skuteczne usuwanie nadmiarowej piany i jest idealny zarówno dla profesjonalistów, jak i majsterkowiczów.

Rozpuszczalnik do usuwania silikonu i pleśni 100 ml Sili-Kill DEN...
Cena 22,99 zł

Użycie zbyt dużej ilości silikonu do uszczelnienia okna, kabiny prysznicowej czy drzwi może spowodować nieestetyczny efekt finalny. Na szczęście z tym problemem możesz się rozprawić, tak samo jak z pleśnią, która pojawiła się na ścianach w domu. Wykorzystasz do tego rozpuszczalnik do usuwania silikonu oraz pleśni w butelce oferowany przez markę Den Braven. Czyszczenie fug silikonowych, gdzie zagnieździła się pleśń, nigdy nie było tak proste, jak jest teraz.
Dostępne w sprzedaży czyściki budowlane do walki z nadmiarem silikonu oraz pleśnią wykazują się bardzo dużą skutecznością. Środek można zastosować na wielu powierzchniach, m.in. ceramice sanitarnej, szkle, płytach, stolarce drewnianej oraz PCW.

Atlas Szop Płyn do Usuwania Zabrudzeń Cementowych 1l
Cena 13,99 zł

Jeśli potrzebujesz efektywnego i niezawodnego środka do usunięcia uporczywych zabrudzeń cementowych i wapiennych z różnych powierzchni, Atlas Szop Płyn to produkt, który spełni Twoje oczekiwania. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i osób dbających o utrzymanie czystości w swoim otoczeniu.

Impregnat do płytek i fug 0,25 kg Delfin - Atlas
Cena 7,99 zł

Zalecany do ochrony przed typowymi zabrudzeniami użytkowymi - z olejów, tłuszczów, kawy, herbaty oraz wody. Zabezpiecza powierzchnie porowate - mogące ulegać zabrudzeniu strukturalnemu. Ułatwia utrzymanie czystości. Rodzaje zabezpieczanych podłoży – fugi cementowe, płytki o wysokiej chłonności (ceramiczne nieszkliwione, kamienne i cementowe).