Płyny do szyb

Aktywne filtry

AJAX PŁYN DO SZYB 750ML ZAPAS WIOSENNY BUKIET
Cena 9,99 zł

AJAX PŁYN DO SZYB 750ML ZAPAS WIOSENNY BUKIET

Płyn do szyb Ajax w butelce o pojemności 750 ml to doskonały sposób na skuteczne i bezproblemowe czyszczenie szyb i innych powierzchni szklanych. Dzięki specjalnie dobranemu zapasowi wiosennego bukietu, pozostawia świeży i długotrwały aromat w pomieszczeniu. Odśwież swoje wnętrza i ciesz się czystymi powierzchniami z płynem do szyb Ajax.

AJAX PŁYN DO SZYB 500ML FLORAL FIESTA ZIELONY
Cena 12,99 zł

Płyn do szyb Ajax o zapachu Floral Fiesta Zielony jest niezastąpionym narzędziem w codziennej pielęgnacji powierzchni szklanych. Jego skuteczna formuła gwarantuje błyskawiczne usunięcie wszelkich zabrudzeń, pozostawiając szkło nieskazitelnie czyste i połyskujące. Dzięki precyzyjnemu aplikatorowi aplikacja płynu staje się łatwa i precyzyjna. Dodatkowo, długotrwały i świeży zapach Floral Fiesta sprawia, że czyszczenie staje się nie tylko efektywne, ale także przyjemne dla zmysłów. Odkryj, jak szybko i skutecznie możesz zadbać o swoje okna, lustra i inne powierzchnie szklane dzięki płynowi Ajax.

AJAX PŁYN DO SZYB 500ML SUPER EFECT
Cena 12,99 zł

Płyn do szyb AJAX o pojemności 500ml to niezbędny produkt do utrzymania czystości w Twoim otoczeniu. Dzięki zaawansowanej formule Super Efect, ten wysokiej jakości płyn skutecznie usuwa tłuszcz, kurz oraz inne zanieczyszczenia, zapewniając długotrwałą ochronę powierzchni przed osadami. Nie pozostawia smug, odświeża i nadaje blasku szybom, sprawiając, że wyglądają jak nowe. Świetnie sprawdza się w domu, biurze oraz w samochodzie. Wybierz płyn do szyb AJAX, aby cieszyć się czystością i blaskiem we wszystkich pomieszczeniach.