Pozostałe kleje, masy

Aktywne filtry

Klej Dwuskładnikowy POXILINA 155ML 250G KIT
Cena 41,99 zł

Pozbądź się problemów związanych z naprawami i łączeniem różnych materiałów. Wybierz niezawodny Klej Dwuskładnikowy POXILINA, który spełni Twoje oczekiwania, niezależnie od rodzaju projektu, nad którym pracujesz. Odpowiedni dla majsterkowiczów, profesjonalistów i wszystkich, którzy cenią solidność i niezawodność. Zamów już dziś i poczuj różnicę, jaką może wprowadzić POXILINA w Twoim życiu.

Klej Dwuskładnikowy do Metalu POXIPOL 14ML 21G
Cena 12,99 zł

Pozbądź się trudności związanych z naprawami i łączeniem metalowych elementów. Wybierz niezawodny Klej Dwuskładnikowy do Metalu POXIPOL, który spełni Twoje oczekiwania, niezależnie od rodzaju projektu, nad którym pracujesz. Odpowiedni zarówno dla majsterkowiczów, profesjonalistów jak i wszystkich, którzy cenią sobie solidność i niezawodność. Zamów już dziś i doświadcz rewolucji w naprawach metalowych.

Klej Dwuskładnikowy Bezbarwny POXIPOL 70ML 82G
Cena 41,99 zł

Odkryj niezawodność i wszechstronność Kleju Dwuskładnikowego Bezbarwnego POXIPOL, który spełni Twoje oczekiwania, niezależnie od rodzaju projektu, nad którym pracujesz. Doskonały zarówno dla majsterkowiczów, profesjonalistów jak i każdego, kto ceni sobie solidność i trwałość. Zamów już dziś i doświadcz różnicy, jaką może wprowadzić POXIPOL w Twoich pracach i projektach.

Klej Dwuskładnikowy POXIPOL 70ML 108G
Cena 41,99 zł

Odkryj niezawodność i wszechstronność Kleju Dwuskładnikowego POXIPOL, który spełni Twoje oczekiwania, niezależnie od rodzaju projektu, nad którym pracujesz. To idealne rozwiązanie dla majsterkowiczów, profesjonalistów i każdego, kto ceni sobie solidność i trwałość. Zamów już dziś i doświadcz różnicy, jaką może wprowadzić POXIPOL w Twoich pracach i projektach.

Klej Dwuskładnikowy POXILINA 70G
Cena 14,99 zł

Przedstawiamy nasz doskonały produkt - Klej Dwuskładnikowy POXILINA o pojemności 70 g. To innowacyjne rozwiązanie, które rewolucjonizuje sposób łączenia i naprawy różnych materiałów. Niezależnie od tego, czy jesteś majsterkowiczem, profesjonalistą czy po prostu potrzebujesz niezawodnego kleju do codziennego użytku, POXILINA spełni Twoje oczekiwania.