Środki do mycia w zmywarce

Aktywne filtry

CILLIT ŻEL DO WC KAMIEŃ I RDZA 420G
Cena 17,99 zł

Zapewnij swojej łazience kompleksową pielęgnację dzięki nowemu Cillit Żelowi do WC Kamień i Rdza 420g. Jego zaawansowana formuła nie tylko gwarantuje głębokie oczyszczenie, ale również usuwa trudne do usunięcia osady kamienia i rdzy. Odnawiając powierzchnie do blasku, pozostawia je bez smug i przyjemnie pachnące. Ten niezawodny produkt skutecznie pozbywa się nieestetycznych przebarwień oraz zapewnia długotrwałą świeżość. Doskonały wybór dla wymagających konsumentów, którzy stawiają na najwyższą jakość i perfekcyjny efekt czyszczący.

CALGONIT FINISH PŁYN NABŁYSZCZAJĄCY 400ML
Cena 18,99 zł

Płyn nabłyszczający Calgonit Finish to niezastąpiony produkt dla osób poszukujących kompleksowego rozwiązania do zmywania naczyń. Dzięki zaawansowanej formule, ten skuteczny środek zagwarantuje, że Twoje naczynia i sztućce będą lśnić jak nowe po każdym cyklu zmywania. Profesjonalne składniki nabłyszczające działają szybko i skutecznie, pozostawiając powierzchnie bez smug oraz doskonale suchymi. Zastosowanie płynu nabłyszczającego Calgonit Finish sprawi, że nie tylko oszczędzisz czas, ale również zapewnisz swoim naczyniom pierwszorzędne traktowanie, co z pewnością docenią Twoi goście. Odkryj tajemnicę doskonałego lśnienia dzięki Calgonit Finish i podbij świat swoim perfekcyjnym podejściem do codziennych obowiązków kuchennych!

CALGONIT FINISH PŁYN DO CZYSZCZENIA 250ML LEMON
Cena 18,99 zł

Zapewnij swojej zmywarce najwyższą jakość pielęgnacji za pomocą płynu do czyszczenia Calgonit Finish Lemon o pojemności 250 ml. Dzięki tej perfekcyjnej formule, Twoje naczynia i sztućce nabiorą nieskazitelnego blasku, a trudne zabrudzenia zostaną skutecznie usunięte. Pozwól sobie na efektywność bez większego wysiłku i ciesz się nieskazitelnymi rezultatami każdego dnia.