Silikon Sanitarny SILTON 0,28L Brązowy - Atlas
search
  • Silikon Sanitarny SILTON 0,28L Brązowy - Atlas

Silikon Sanitarny SILTON 0,28L Brązowy - Atlas

34,99 zł
Brutto

Jeśli potrzebujesz trwałego i estetycznego silikonu do wykończenia i uszczelniania w swoim projekcie, Silikon Sanitarny Silton marki ATLAS to rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. Ten produkt doskonale łączy niezawodność z estetyką, stanowiąc idealny wybór zarówno dla profesjonalistów, jak i osób dbających o wystrój swojego wnętrza.

Ilość
Obecnie brak na stanie
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

 

Zwroty

Główne cechy produktu:

Niezawodność i jakość: Marka ATLAS to gwarancja niezawodności i doskonałej jakości. Silikon Sanitarny Silton został starannie opracowany, by spełnić najwyższe standardy w dziedzinie uszczelniania i wykańczania wnętrz.

Ochrona przed wilgocią: Ten silikon doskonale uszczelnia i chroni przed wilgocią i wodą. Jest idealny do łazienek, kuchni, pomieszczeń gospodarczych oraz wszędzie tam, gdzie wilgoć może stanowić problem.

Trwałość koloru: Brązowy kolor tego silikonu dodaje elegancji i stylu Twoim wykończeniom, a zarazem zachowuje swoją intensywność przez długi czas.

Elastyczność: Silikon Silton jest elastyczny, co sprawia, że jest odporny na ruchy i wibracje, co jest istotne w miejscach, gdzie konstrukcje pracują.

Precyzyjne aplikacje: Dzięki wygodnemu opakowaniu i aplikatorowi, aplikacja jest precyzyjna, a produkt trafia dokładnie tam, gdzie jest potrzebny.

Praktyczne opakowanie: Opakowanie 0,28l to wygodna ilość produktu, idealna do większości projektów, bez konieczności częstego dokonywania uzupełnień.

Silikon Sanitarny Silton 0,28l Brązowy marki ATLAS to niezastąpiony produkt, który łączy funkcjonalność z elegancją. Dzięki niezawodności, doskonałej jakości i trwałości, Twoje wnętrza będą zachwycające przez wiele lat. Wybierz ten silikon, aby podnieść jakość swoich projektów wykończeniowych i osiągnąć profesjonalne rezultaty.

5905400960235