• Nowy
LAKIEROBEJCA SADOLIN EX. 2,5L AKACJA
search
  • LAKIEROBEJCA SADOLIN EX. 2,5L AKACJA

LAKIEROBEJCA SADOLIN EX. 2,5L AKACJA

143,99 zł
Brutto

Lakierobejca Sadolin EX. w kolorze akacji to doskonałe rozwiązanie do ochrony drewna. Produkt cechuje wysoka jakość i trwałość, zapewniając długotrwałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Pojemność opakowania 2,5 litra sprawia, że lakierobejca jest ekonomiczna w użyciu. Dzięki kolorowi akacji, drewno zyskuje naturalny wygląd, idealnie wpasowując się w otoczenie. Doskonały wybór dla osób ceniących jakość i estetykę.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

 

Zwroty

Sadolin Extra Lakierobejca 2,5L - Odcień Akacji: Piękno i Trwała Ochrona dla Twojego Drewna

Sadolin Extra Lakierobejca w kolorze Akacji to doskonałe połączenie estetyki i ochrony dla Twoich drewnianych elementów zewnętrznych. Stworzona przez cenioną markę Sadolin, ta lakierobejca zapewni Twojemu drewnu trwałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi, zachowując jednocześnie jego naturalny urok.

Naturalny Odcień Akacji

Odcień Akacji lakierobejcy Sadolin Extra przywodzi na myśl ciepło i piękno naturalnego drewna. Jego subtelny, ale jednocześnie wyrazisty kolor nadaje drewnianym elementom elegancji i wyjątkowego charakteru, dodając uroku Twojemu otoczeniu.

Trwała Ochrona

Dzięki zaawansowanej formule, Sadolin Extra Lakierobejca zapewnia trwałą ochronę drewna przed działaniem warunków atmosferycznych, w tym promieniowaniem UV, deszczem i wilgocią. Dzięki temu drewno pozostaje chronione i piękne przez długie lata.

Łatwość Aplikacji

Sadolin Extra Lakierobejca jest łatwa w aplikacji, co pozwala uzyskać równomierne pokrycie powierzchni bez większego wysiłku. Dzięki temu malowanie staje się przyjemnością, a efekt jest profesjonalny i trwały.

Odkryj Piękno Drewna z Sadolin Extra

Z Sadolin Extra Lakierobejca 2,5L w odcieniu Akacji, Twoje drewniane elementy zewnętrzne nabiorą nowego życia, zachowując jednocześnie swoją naturalną urodę i elegancję. Przywróć swoim drewnianym powierzchniom ich pierwotną świetność już dziś!

5904078200384
2 Przedmioty