VIDARON LAKIEROBEJCA 0,75L ZŁOTY DĄB L19
search
 • VIDARON LAKIEROBEJCA 0,75L ZŁOTY DĄB L19

VIDARON LAKIEROBEJCA 0,75L ZŁOTY DĄB L19

61,99 zł
Brutto

Wysokiej jakości produkt, który doskonale nadaje się do ochrony i ozdabiania drewnianych powierzchni. Dzięki unikalnej formule pozwala na podkreślenie naturalnego piękna drewna, jednocześnie zapewniając trwałą ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Lakierobejca jest łatwa w aplikacji i gwarantuje równomierne pokrycie powierzchni, co sprawia, że Twój projekt nabierze eleganckiego wykończenia. Zdecyduj się na VIDARON LAKIEROBEJCA i ciesz się efektem wysokiej jakości już dziś.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

 

Zwroty

Vidaron Lakierobejca w kolorze "Złoty Dąb L19" to doskonałe rozwiązanie do ochrony i dekoracji drewna. Produkt ten nie tylko podkreśla naturalne piękno drewna, ale również zapewnia mu długotrwałą ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Idealny zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz, lakierobejca Vidaron skutecznie chroni drewno przed promieniowaniem UV, wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi.

Specyfikacja produktu:

 • Kolor: Złoty Dąb L19 (ciepły, złocisty odcień dębu)
 • Pojemność: 0,75 litra
 • Rodzaj lakierobejcy: Wodorozcieńczalna, głęboko penetrująca
 • Zastosowanie: Do ochrony i dekoracji drewna na zewnątrz i wewnątrz
 • Wykończenie: Półmatowe
 • Skład: Wysokiej jakości żywice, pigmenty, dodatki ochronne UV

Cechy produktu:

 1. Głęboka penetracja: Lakierobejca wnika głęboko w strukturę drewna, zapewniając długotrwałą ochronę i podkreślając naturalną strukturę słojów.
 2. Trwała ochrona: Skutecznie chroni drewno przed działaniem czynników atmosferycznych, promieniowaniem UV, wilgocią i pleśnią.
 3. Elegancki kolor: Odcień "Złoty Dąb L19" nadaje drewnu ciepły, złocisty wygląd, dodając mu elegancji i stylu.
 4. Odporność na warunki atmosferyczne: Tworzy wodoodporną barierę, która chroni drewno przed deszczem, śniegiem i zmiennymi warunkami pogodowymi.
 5. Łatwość aplikacji: Lakierobejcę można łatwo nakładać za pomocą pędzla, wałka lub natrysku. Rozprowadza się równomiernie i szybko schnie.
 6. Ekologiczność: Produkt jest przyjazny dla środowiska, z niską zawartością lotnych związków organicznych (LZO).
 7. Szybkie schnięcie: Czas schnięcia wynosi około 6-8 godzin przy normalnych warunkach, co pozwala na szybkie zakończenie prac malarskich.
 8. Wydajność: Jedno opakowanie 0,75 litra wystarcza na pokrycie około 7-9 m² powierzchni przy jednokrotnym malowaniu, co czyni go ekonomicznym wyborem.

Zalety:

 • Wyjątkowa ochrona: Vidaron Lakierobejca zapewnia drewnu długotrwałą ochronę przed wilgocią, pleśnią, grzybami i szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.
 • Trwały kolor: Ciepły, złocisty odcień "Złoty Dąb L19" nadaje drewnu prestiżowy wygląd, który idealnie pasuje do różnych stylów wnętrz i elementów zewnętrznych.
 • Łatwość aplikacji: Produkt jest prosty w użyciu, szybko schnie i doskonale się rozprowadza, co ułatwia pracę zarówno profesjonalistom, jak i amatorom.
 • Ekonomiczność: Wysoka wydajność produktu sprawia, że jedno opakowanie 0,75 litra wystarcza na pokrycie dużej powierzchni, co minimalizuje koszty.
 • Renomowana marka: Vidaron to synonim jakości i niezawodności, co daje pewność satysfakcji z zakupu.


Wybierając Vidaron Lakierobejca 0,75L Złoty Dąb L19, inwestujesz w wysoką jakość, trwałość i elegancję swojego drewna. Zapewnij swoim drewnianym powierzchniom długotrwałą ochronę i piękny wygląd z Vidaron!

5903973219576
8 Przedmioty