VIDARON LAKIEROBEJCA 0,75L PALISANDER L23
search
 • VIDARON LAKIEROBEJCA 0,75L PALISANDER L23

VIDARON LAKIEROBEJCA 0,75L PALISANDER L23

61,99 zł
Brutto

Nie czekaj dłużej - Lakierobejca Palisander L23 to nie tylko produkt, to wybór najwyższej jakości i trwałości. Wyraź swoją osobowość poprzez piękno drewna wokół Ciebie.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

 

Zwroty

Vidaron Lakierobejca w kolorze "Palisander L23" to wysokiej jakości preparat, stworzony z myślą o ochronie i dekoracji drewna. Idealnie nadaje się do zastosowań zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, oferując trwałą ochronę i piękny wygląd. Dzięki zaawansowanej formule, lakierobejca głęboko wnika w drewno, podkreślając jego naturalną strukturę, jednocześnie tworząc odporną na warunki atmosferyczne powłokę ochronną.

Specyfikacja produktu:

 • Kolor: Palisander L23 (głęboki, elegancki odcień ciemnego drewna)
 • Pojemność: 0,75 litra
 • Rodzaj lakierobejcy: Wodorozcieńczalna, głęboko penetrująca
 • Zastosowanie: Do ochrony i dekoracji drewna na zewnątrz i wewnątrz
 • Wykończenie: Półmatowe
 • Skład: Wysokiej jakości żywice, pigmenty, dodatki ochronne UV

Cechy produktu:

 1. Głęboka penetracja: Lakierobejca wnika głęboko w strukturę drewna, zapewniając mu długotrwałą ochronę i podkreślając naturalną strukturę słojów.
 2. Trwała ochrona: Produkt skutecznie chroni drewno przed działaniem czynników atmosferycznych, promieniowaniem UV, wilgocią oraz pleśnią.
 3. Elegancki kolor: Odcień "Palisander L23" nadaje drewnu głęboki, ciemny kolor, który dodaje elegancji i prestiżu.
 4. Odporność na warunki atmosferyczne: Tworzy wodoodporną barierę, która chroni drewno przed deszczem, śniegiem i zmiennymi warunkami pogodowymi.
 5. Łatwość aplikacji: Lakierobejcę można łatwo nakładać za pomocą pędzla, wałka lub natrysku. Rozprowadza się równomiernie i szybko schnie.
 6. Ekologiczność: Produkt jest przyjazny dla środowiska, z niską zawartością lotnych związków organicznych (LZO).
 7. Szybkie schnięcie: Czas schnięcia wynosi około 6-8 godzin przy normalnych warunkach, co pozwala na szybkie zakończenie prac malarskich.
 8. Wydajność: Jedno opakowanie 0,75 litra wystarcza na pokrycie około 7-9 m² powierzchni przy jednokrotnym malowaniu, co czyni go ekonomicznym wyborem.

Zalety:

 • Wyjątkowa ochrona: Vidaron Lakierobejca zapewnia drewnu długotrwałą ochronę przed wilgocią, pleśnią, grzybami i szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.
 • Trwały kolor: Elegancki odcień "Palisander L23" nadaje drewnu prestiżowy wygląd, który idealnie pasuje do różnych stylów wnętrz i elementów zewnętrznych.
 • Łatwość aplikacji: Produkt jest prosty w użyciu, szybko schnie i doskonale się rozprowadza, co ułatwia pracę zarówno profesjonalistom, jak i amatorom.
 • Ekonomiczność: Wysoka wydajność produktu sprawia, że jedno opakowanie 0,75 litra wystarcza na pokrycie dużej powierzchni, co minimalizuje koszty.
 • Renomowana marka: Vidaron to synonim jakości i niezawodności, co daje pewność satysfakcji z zakupu.

Wybierając Vidaron Lakierobejca 0,75L Palisander L23, inwestujesz w wysoką jakość, trwałość i elegancję swojego drewna. Zapewnij swoim drewnianym powierzchniom długotrwałą ochronę i piękny wygląd z Vidaron!

5903973219699
12 Przedmioty

Opis

Wygląd powłoki
Połysk
Ilość warstw
2-3
Sposób nanoszenia
Pędzel
Wydajność przy jednej warstwie
do 20m²/l
Czas schnięcia
6 godz.