Klej do Płyt Styropianowych ATLAS GRAWIS S 25KG
search
  • Klej do Płyt Styropianowych ATLAS GRAWIS S 25KG

Klej do Płyt Styropianowych ATLAS GRAWIS S 25KG

27,99 zł
Brutto

Z przyjemnością przedstawiamy nasz produkt - Klej do Płyt Styropianowych ATLAS GRAWIS S o pojemności 25 kg. To wyjątkowe rozwiązanie, które ułatwi Ci montaż płyt styropianowych i izolację termiczną w Twoim projekcie budowlanym. Klej ATLAS  to synonim niezawodności i trwałości.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

 

Zwroty

Główne cechy produktu:

Skuteczna izolacja termiczna: Klej ATLAS GRAWIS S został specjalnie opracowany do montażu płyt styropianowych, co pozwoli na skuteczną izolację termiczną budynku. Dzięki temu oszczędzisz energię i obniżysz koszty ogrzewania.

Wysoka jakość: Produkt pochodzi od renomowanego producenta ATLAS, co gwarantuje niezawodność i trwałość. Możesz być pewien, że Twoje inwestycje są oparte na solidnym fundamencie.

Doskonała przyczepność: Klej ten zapewnia doskonałą przyczepność płyt styropianowych do różnych podłoży, co eliminuje ryzyko ich odklejenia lub przemieszczenia.

Prosta aplikacja: Klej ATLAS GRAWIS S jest łatwy w użyciu, dzięki czemu nawet osoby bez doświadczenia w budownictwie mogą go stosować. Nie wymaga specjalistycznego sprzętu ani umiejętności.

Ekonomiczne opakowanie: Pojemność 25 kg wystarcza na pokrycie dużej powierzchni, co czyni go ekonomicznym rozwiązaniem na większe projekty budowlane.

Wielostronne zastosowanie: Oprócz montażu płyt styropianowych, klej ten może być również wykorzystywany do mocowania innych materiałów izolacyjnych.

Dzięki Klejowi do Płyt Styropianowych ATLAS GRAWIS S Twój projekt izolacji termicznej nabierze tempa. Oszczędności w kosztach ogrzewania i komfort termiczny Twojego budynku są na wyciągnięcie ręki. Wybierz niezawodność i trwałość marki ATLAS. Zamów już dziś i przekonaj się, dlaczego Klej ATLAS GRAWIS S to doskonały wybór dla Twojego projektu budowlanego.

5905400115918
122 Przedmioty