FARBA DO METALU HAMMERITE MŁOTKOWY 0,25L MIEDŹIANY
search
  • FARBA DO METALU HAMMERITE MŁOTKOWY 0,25L MIEDŹIANY

FARBA DO METALU HAMMERITE MŁOTKOWY 0,25L MIEDŹIANY

26,99 zł
Brutto

Kup farbę do metalu Hammerite Młotkowy w odcieniu miedzi, i daj swoim przedmiotom trwałość, styl i wyjątkową estetykę.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

 

Zwroty

Farba do Metalu Hammerite Młotkowy 0,25L Miedziowy Przygotuj swój metalowy przedmiot do perfekcji z farbą Hammerite Młotkowy w eleganckim odcieniu miedzi. Ta wysokiej jakości farba została specjalnie stworzona, aby chronić i odnowić różnorodne powierzchnie metalowe w Twoim domu lub ogrodzie.

Dzięki technologii Młotkowego Wykończenia, farba Hammerite nadaje Twoim przedmiotom niepowtarzalną strukturę, przypominającą powierzchnię zmłotkowanego metalu. Tworzy trwałą, odporną na warunki atmosferyczne powłokę, która skutecznie chroni metal przed korozją, rdzą i odbarwieniami. Ta farba łatwo rozprowadza się na powierzchni, gwarantując równomierne i gładkie wykończenie. Jej szybkie schnięcie sprawia, że możesz kontynuować prace z minimalnymi opóźnieniami.

Farba Hammerite Młotkowy jest idealna do malowania mebli ogrodowych, parkowych, bram, poręczy, balustrad, krat oraz wielu innych elementów metalowych. Daje nie tylko doskonałą ochronę, ale także podkreśla naturalne piękno metalu, nadając mu nowe życie i świeży wygląd. Kup farbę do metalu Hammerite Młotkowy w odcieniu miedzi, i daj swoim przedmiotom trwałość, styl i wyjątkową estetykę.

Parametry:

Marka: Hammerite
Kolor dominujący: Miedziany
Zastosowanie: Do antykorozyjnego i dekoracyjnego malowania metali żelaznych
Przeznaczenie: Na zewnątrz-wewnątrz
Ilość warstw: 2
Pojemność: 0,25 L
Wydajność z opakowania: 1,75 m2
Wydajność: 7 m2/L
Wykończenie: Młotkowy
Czas schnięcia: 6 H
Aplikacja: Wałek, Pędzel
Rodzaj: Farba antykorozyjna

5011867039879
22 Przedmioty