NOBILES NOBIKOR  1L CZERWONY TLENKOWY
search
  • NOBILES NOBIKOR  1L CZERWONY TLENKOWY

NOBILES NOBIKOR 1L CZERWONY TLENKOWY

18,99 zł
Brutto

Przedstawiamy niezastąpiony produkt, który zadba o trwałość i ochronę powierzchni metalowych - Podkład Antykorozyjny Nobikor 1 L w odcieniu czerwonym tlenkowym marki NOBILES. Ten wysokiej jakości podkład antykorozyjny to nie tylko gwarancja skutecznej ochrony, ale także estetyczny krok w kierunku długotrwałego wykończenia metalowych elementów.

Ilość
Obecnie brak na stanie
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

 

Zwroty

Główne cechy produktu:

Ochrona Antykorozyjna: Podkład Nobikor marki NOBILES to skuteczna bariera przeciwko korozji, chroniąca metal przed szkodliwym wpływem wilgoci i czynników atmosferycznych.

Odcień Czerwony Tlenkowy: Czerwony tlenkowy kolor podkładu nie tylko spełnia funkcję ochronną, ale także nadaje powierzchni metalowej estetyczny, industrialny charakter.

Płynna Konsystencja: Dzięki płynnej konsystencji, podkład jest łatwy w aplikacji, umożliwiając równomierne rozprowadzenie na powierzchni metalu.

Łatwość Aplikacji: Produkt ten cechuje łatwość aplikacji, co sprawia, że zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy poradzą sobie z jego użyciem.

Szybkie Schnięcie: Nobikor szybko schnie, co przyspiesza proces prac malarskich i umożliwia szybkie przejście do kolejnych etapów projektu.

Trwałe Efekty: Podkład Nobikor zapewnia trwałą ochronę przed korozją, dzięki czemu powierzchnia metalowa pozostaje w doskonałym stanie przez długi czas.

Uniwersalne Zastosowanie: Idealny do stosowania na różnych metalowych powierzchniach, takich jak stal, żelazo czy aluminium.

Marka Nobiles: Nobiles to marka, która znana jest ze swojego zaangażowania w jakość, dostarczając profesjonalne produkty malarskie.

Podkład Antykorozyjny Nobikor 1 L w odcieniu czerwonym tlenkowym to nie tylko krok w kierunku ochrony, ale także możliwość nadania metalowym elementom wyjątkowego wyglądu.

5904078057407