Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2-5 dni od otrzymania płatności i wysyłane za pośrednictwem różnych firm z którymi MAK-CHEMIA nawiązuje współpracę. Klient za pośrednictwem maila, drogi telefonicznej lub kontaktu ze sklepem otrzyma wiadomość, iż dany produkt został do niego wysłany. W razie wątpliwości należy skontaktować się z działem technicznym w celu potwierdzenia przyjęcia przysyłki.

Opłaty za wysyłkę obejmują opłaty za obsługę i pakowanie, a także koszty wysyłki. Opłaty manipulacyjne są stałe, natomiast opłaty transportowe różnią się w zależności od całkowitej wagi przesyłki. Twoja przesyłka zostanie wysłana na własne ryzyko, ale dokładamy szczególnej staranności, aby chronić delikatne przedmioty. Pudełka są odpowiednio duże, a Twoje przedmioty są dobrze chronione.

MAK-CHEMIA zastrzega sobie prawo do wycofania zamówienia do przesyłki produktu bez składania wyjaśnień osobie kupującej towar. Prawa dostaw, rękojmi, gwarancji, odstąpienia od umowy można znaleźć w podstronie Regulamin