Lista produktów marki Den Braven

Marka: Den Braven

Bostik Sp. z o.o. (Producent marki Den Braven i Bostik)

ul. Poznańska 11B, Sady

62-080 Tarnowo Podgórne

Tel. 61 896 17 40

info@bostik.pl

www.bostik.pl

www.denbraven.pl

Aktywne filtry

Silikon uniwersalny Silicone-Universal bezbarwny 40 ml DEN BRAVEN
Cena 5,99 zł

Szukasz produktu, który będzie Twoim niezastąpionym narzędziem w codziennych naprawach i pracach domowych? Silikon Uniwersalny Silicone-Universal marki DEN BRAVEN to właśnie to, czego potrzebujesz. Bez względu na to, czy jesteś majsterkowiczem, rzemieślnikiem, czy zwyczajnie potrzebujesz wszechstronnego kleju i uszczelniacza do różnych zastosowań, ten produkt spełni Twoje oczekiwania.

Silikon uniwersalny Silicone-Universal biały 40 ml DEN BRAVEN
Cena 5,99 zł

Jeśli szukasz produktu, który stanie się Twoim nieocenionym narzędziem w codziennych pracach domowych lub rzemieślniczych, to Silikon Uniwersalny Silicone-Universal marki DEN BRAVEN spełni Twoje oczekiwania. Ten wszechstronny klej i uszczelniacz doskonale sprawdzi się w różnych sytuacjach, zapewniając trwałość i niezawodność.

Rozpuszczalnik do piany poliuretanowej 100 ml Pur-Kill DEN BRAVEN
Cena 34,99 zł

Jeśli potrzebujesz efektywnego środka do usuwania pozostałości piany poliuretanowej, Rozpuszczalnik Pur-Kill marki DEN BRAVEN jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Ten produkt gwarantuje skuteczne usuwanie nadmiarowej piany i jest idealny zarówno dla profesjonalistów, jak i majsterkowiczów.

Piana montażowa PUR FOAM EXTRA 300 ml - Den Brave
Cena 18,99 zł

Piana Montażowa PUR FOAM EXTRA 300 ml marki DEN BRAVEN to nieoceniony produkt, który zapewnia solidność i precyzję w montażu różnych elementów. Dzięki niezawodności, doskonałej jakości i wszechstronności, Twoje projekty będą wykonywane z łatwością, a połączenia pozostaną trwałe i niezawodne. Wybierz tę piankę montażową, aby osiągnąć profesjonalne efekty i cieszyć się solidnymi montażami.

Piana montażowa Pur Foam Extra 500 ml DEN BRAVEN
Cena 21,99 zł

Montaż drzwi, okien, parapetów, rolet, okiennic i tym podobnych elementów z drewna, stali, aluminium, PCW oraz tworzyw podobnego typu (poza PE, PP). Wypełnianie bruzd, prześwitów i wszelkiego rodzaju szczelin w ścianach, stropach, stropodachach. Izolacja cieplna sieci wodnej, grzewczej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej. Mocowanie płyt g-k, schodów, progów, płyt izolacyjnych.

Pianka montażowa 750 ml Pur Foam Extra - Den Braven
Cena 26,99 zł

Jeśli szukasz wydajnej i niezawodnej pianki montażowej do rozmaitych zastosowań, Pianka Montażowa PUR FOAM EXTRA 750 ml marki Den Braven to idealne rozwiązanie. Ta innowacyjna pianka montażowa umożliwia trwałe i solidne połączenia, spełniając oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i osób, które cenią jakość i efektywność.

BOSTIK SILIKON UNIW. 1001 U 280ML BIAŁY
Cena 15,99 zł

Jeśli potrzebujesz niezawodnego i wszechstronnego silikonu, który doskonale sprawdzi się w różnych zastosowaniach, Silikon Uniwersalny Biały 280 ml marki Den Braven jest idealnym rozwiązaniem. Ten produkt umożliwia elastyczne i trwałe uszczelnienia, zarówno dla profesjonalistów, jak i osób dbających o jakość swoich projektów.

Silikon uniwersalny Silicone 1001U bezbarwny 280 ml DEN BRAVEN
Cena 15,99 zł

Elastyczne uszczelnianie połączeń pomiędzy materiałami budowlanymi a elementami wykończeniowymi, w połączeniu ze szkłem, ceramiką, glazurą, terakotą, gresem, lakierowanym lub impregnowanym drewnem, materiałami drewnopochodnymi (np. MDF, HDF, płyta wiórowa, sklejka), stalą nierdzewną, stalą emaliowaną itp. Uszczelnianie wszelkiego typu listew wykończeniowych, cokołów, progów, narożników, zabudowy meblowej.